Продавец "АГРОХИМОПТ"- заказ на площадь от 2 га. Агрохимия, микроудобрения - оптом и мелким оптом. развивает свой бизнес на Prom.ua 7 лет.
Знак PRO означает, что продавец пользуется одним из платных пакетов услуг Prom.ua с расширенными функциональными возможностями.
Сравнить возможности действующих пакетов
Корзина
68 отзывов
Замовлення лише на каністру, банку, пакет або мішок

Зараз компанія не може швидко обробляти заявки клієнтів. Замовлення і повідомлення для компанії, надіслані з 15-06-2021 по 27-06-2021, будуть оброблені пізніше. З 28-06-2021 компанія продовжить роботу в звичайному режимі.

Агрохимопт! Заказ на площадь от 2га! Доставка по Украине! Оплата при получении! Гарантия качества.
+380682889288
+380958241213

Збільшення розміру і ваги зерна пшениці

Збільшення розміру і ваги зерна пшениці

Розмір зерен пшениці визначається генетичною спадковістю рослини , або сортом пшениці , а також тривалістю стадії наливу зерна. Після запилення починають розвиватися зародки і ендосперм зерен за рахунок перерозподілу фотосінтатов і запасів крохмалю і білка з листя і стебел в дозрівають зерна. Чим тривалішим є період наливу зерна , тим більше вірогідність отримання більш великих зерен . Крім харчування , на розмір зерен впливає вологість грунту , тому необхідно забезпечити зрошення грунту щоб уникнути її пересихання. Іншим важливим фактором є боротьба з хворобами. Необхідно використовувати фунгіциди і поживні елементи для підтримки тривалості збереження здорового зеленого покриву і підвищення стійкості до захворювань.
Вплив харчування на розмір і вага зерен пшениці
Вплив азоту на вагу зерен
Азот має найбільший вплив на кінцевий розмір і вага зерен пшениці. При ранньому внесення азотних добрив формується широкий листової покрив з високим вмістом вуглеводів в стеблі , які переносяться до зерен в період дозрівання. Це особливо важливо при вирощуванні пшениці в посушливих умовах , де 60 % урожаю зерна виходить за рахунок таких запасів . Необхідно контролювати рівень вмісту азоту в тканинах рослин щоб уникнути раннього в'янення листового покриву і скорочення стадії дозрівання зерна.

Фосфати відіграють важливу роль у забезпеченні рослини енергією. Для перерозподілу запасів вуглеводів потрібна велика кількість енергії. Таким чином , відповідне фосфатне харчування є важливим для отримання врожаю пшениці з хорошим розміром зерен.

Для отримання більш великих зерен можуть бути використані як сухі фосфатні добрива , так і листова фосфатна підгодівля в рідкій формі.

При нестачі калію рослини погано регулюють теплообмін через листя , що призводить до перегріву і в'янення рослини. При достатніх запасах калію в тканинах рослини стадія дозрівання зерна триває довше , в результаті чого збільшується вага зерен.

Калій сприяє розподілу поживних речовин у тканинах рослин за рахунок регулювання транспіраційної струму для перенесення мінералів до колоса , тому необхідно підтримувати вміст калію на достатньому рівні. Крім того , калій перешкоджає раннього в'янення рослин в період дозрівання зерна , що особливо важливо для регіонів з посушливими погодними умовами.
Вплив калійного живлення на тривалість стадії наливу зерна
Вплив калійного живлення на вагу 1000 зерен
Вплив Mn і Zn на вагу 1000 зерен пшениці

Завдяки впливу марганцю і цинку на азотистий обмін , підтримання достатнього рівня їх вмісту в тканинах рослини сприяє збільшенню ваги зерен.

Другие статьи