Корзина
52 отзыва
Замовлення лише на каністру, банку, пакет або мішок
Агрохимопт! Заказ на площадь от 2га! Доставка по Украине! Оплата при получении! Гарантия качества.
+380682889288
+380958241213

Система живлення ріпаку

Система живлення ріпаку

Ріпак - це культура , яка відрізняється високою потребою в елементах мінерального живлення . Природня родючість грунту не може повною мірою забезпечити формування високих і стабільних урожаїв цієї культури. Тому , одним з основних резервів збільшення продуктивності озимого ріпаку є оптимізація мінерального живлення рослин , в системі якого особлива роль належить ефективним формам і дозам макро- та мікродобрив . Для росту і розвитку рослин озимого ріпаку потрібно високий вміст бору в грунті. Але реальний його зміст далекий від достатньої , причому доступність бору для рослин знижується при використанні великих доз азотних добрив , що є невід'ємною частиною інтенсивних технологій вирощування ріпаку.

Уже в період проростання насіння цей елемент сприяє формуванню кореневої системи , відповідає за оптимальний водний баланс в рослині . Борне голодування помітно на посівах ріпаку вже в осінній період , перед настанням зими , що призводить до утворення пустот в середині центрального кореня , який є місцем розвитку патогенів. Бор відіграє важливу роль в процесі цвітіння. Його недолік в цей період призводить до опадання бутонів , зав'язей , і як наслідок , різкого зниження кількості стручків на рослині і врожайності.

Якщо у Вас є прагнення отримати хороший врожай то дана система живлення допоможе Вам у цьому і крім запланованого врожаю прибавка  буде мінімум 10%.В грошовому еквіваленті це означає,що на кожну затрачену гривню,Ви отримаєте ще мінімум 3грн.Просто порахуйте скільки буде коштувати мінімум 10% врожайності на ріпаку .І якщо Вас зацікавило вкладення коштів   мінімум під  300% на кілька місяців то це для Вас:

 

Система живлення на прикладі оригінальних  добрив ЯРА ВІТА (Норвегія).

1. Весною, в фазі розетки- Yara Фолікер NPK 18-18-18+ME  або  Yara  Кристалон18-18-18 +МЕ (новий) в дозі 2-5кг\га або 1-2% розчин(зазвичай вносять 3-4кг\га).

2. В фазі бутонізації-Yara  Кристалон 3-11-38 +МЕ (коричневий) у дозі 2-5кг\га+Yara Vita Бортрак  у дозі 1-3л\га

Другие статьи