Корзина
53 отзыва
Замовлення лише на каністру, банку, пакет або мішок
Агрохимопт! Заказ на площадь от 2га! Доставка по Украине! Оплата при получении! Гарантия качества.
+380682889288
+380958241213
Протруйник Оплот Тріо, фото 2

Протруйник Оплот Тріо

Описание
Характеристики
Информация для заказа

Трьохкомпонентний системний протруйник з ефектом стимуляції росту для обробки зернових культур, 5л

Призначення:

 Забезпечує відмінний захист від ряду патогенів та імунізацію рослин.

Діюча речовина:

Дифеноконазол, 90 г/л; Тебуконазол, 45 г/л;  Азоксистробін, 40 г/л.

 Препаратівная форма:

Водно-суспензійний концентрат.

Спектр дії та норма витрат препарату на 1т:

Культура

Захворювання

Норма витрат препарату, л/т

Пшениця яра, озима

Тверда головня, гельмінтоспоріозна і фузаріозна корневі гнилі, пліснявіння насіння,альтернаріоз, борошниста роса

0,4 - 0,6

Пильна головня, сніжна пліснява 
 

0,5 - 0,6

Ячмінь ярий, озимий

Тверда (кам'яна) і пильна головня, несправжня (чорна) пильна головня, гельмінтоспоріозна і фузаріозна корневі гнилі, сітчата плямистість, пліснявіння насіння (в том чіслі альтернаріозна насіннева інфекція)

0,5 - 0,6

Жито озиме

Стеблова головня

0,4 - 0,5

Фузаріозна коренева гниль, пліснявіння насіння, сніжна пліснява

0,5 - 0,6

Расхід робочої рідини:   до 10 л/т.

Рекомендаціі по застосуванню:

Протруювання насіння проводять завчасно (до 1 року) або безпосередньо перед сівбою. Завчасно можна обробляти тільки конденційне насіння при належних умовах подальшого зберігання. Для протруювання рекомендується використовувати очищене від пилу і домішків насіння, що забезпечує більш якісне протруювання. Перед використанням необходно ретельно взбовтати препарат у заводскій упаковці.

Приготування робочого розчину:

Робочий розчин слід готувати безпосередньо перед застосуванням препарату. Перемішати препарат в заводській упаковці (ретельно взбовтавши каністру). Необхідну кількість препарату змішати з водою в окремій ємкості (додаючи препарат в воду в співвідношенні1:1). Бак протруювальної машини на 1/3 заповнити водою і безперервно перемішуючиі влити у нього підготовлений маточний розчин препарату. Ємкість, в котрій знаходився маточний розчин, декілька раз ополоснути водою, виливаючи вміст у бак протруювальної машини. Далі, безперервно перемішуючи, заповнити бак протруювальної машини водою до повного об'єму. Ретельно перемішати до отримання однорідної суспензіі. Підготовлений робочий розчин необхідно використати того ж дня!

Сумісність з іншими препаратами:

Оплот Тріо сумісний з більшістю фунгіцидних і інсектицидних протруйників, окрім препаратів,котрі мають сильну лужну, або кислотну реакцію. Оплот Тріо сумісний в баковій суміші з інсектицидними протруйникамиі Табу і Табу Нео. 
В кожному конкретному випадку необхідно перевіряти препарати на сумісність.

Механізм дії:

Тебуконазол подавляє біосинтез ергостерину в мембранах клітин фітопатогенів, що призводить до їх загибелі. Він перешкоджає розвитку зовнішній і внутрішній інфекції насіння.

Дифеноконазол також інгібує біосинтез ергостерину, але менш розчиняється у воді, ніж тебуконазол. Завдяки цьому поглинання дифеноконазолу насінням  відбувається поступово, забезпечуючи тривалий захист від  інфікування. На відміну від тебуконазолу, ця діюча речовина накопичується переважно в кореневій системі і прикореневій частині стебла, захищаючи рослину від збудників хвороб протягом тривалого часу.

 Азоксистробін діє на дихальну систему грибів-збудників хвороб. Інгібує утворення спор і ріст міцелія грибів.

Така композиція діючих речовин не тільки захищає від хвороб, а й позитивно впливає на метаболізм рослин, стимулюючи їх ріст і збільшуючи продуктивність. При цьому препарат не є фітотоксичним і не накопичується в рослинах.

Швидкість дії:

На насіневу інфекцію Оплот Тріо починає діяти через 2 - 4 год. після обробки насіння. В процесі набухання і проростання зернівки, препарат проникає в рослину і розприділяється по ній в міру її росту.

Період захисної дії:

Оплот Тріо забезпечує повний захист від поверхневої і внутрішньої насіневої, а також грунтової  інфекції. Ефективність препарату проти корневих (прикорневих) гнилей і листостеблової інфекціі зберігається на початкових этапах росту і развитку рослин (з моменту проростання насіння до фази початку виходу в трубку). Хвороби,котрі розвиваються на більш пізніх етапах росту рослин (головневі), пригнічуються при обробці насіння.

Молжливість виникнення резистентності:

Препарат містить три діючих речовини з двох хімічних класів, котрі володіють різними механізмами дії, що дозволяє знизити  до мінімуму ризик виникнення резистентності у патогенів.

Умови зберігання:

Препарат необходно зберігати при температурі від - 5 °C до + 40 °С в спеціально відведених складських приміщеннях, в герметично закритій, без пошкоджень заводській упаковці з дотриманням мір безпеки. Берегти від потрапляння прямих сонячних променів.

Термін придатності:  2 роки від дати виготовлення препарату (при дотриманні належних умов з зберігання).

Упаковка:  каністри по 5 л.

Упаковка
Объем5.0 (л)
  • Цена: 497 грн.