Корзина
56 отзывов
Замовлення лише на каністру, банку, пакет або мішок
Агрохимопт! Заказ на площадь от 2га! Доставка по Украине! Оплата при получении! Гарантия качества.
+380682889288
+380958241213
Гербицид Прима аналог, фото 2

Гербицид Прима аналог

Описание
Характеристики
Информация для заказа

Гербіцид Прима аналог, 5л

Компанія «Агрохімопт» пропонує перевірений засіб, який напевно позбавить ваш урожай від бур'янів - гербіцид Прима (гербіцид Syngenta). До складу входять відразу дві активні речовини: флорасулам і ефір 2,4-Д.

У магазині на Гербицид Прима ціна в Україні може варіюватися від обсягу замовлення. Отримати інструкції про застосування препарату і замовити аналог Прима пестициду Ви можете у нас на сайті або зателефонувавши за номером, вказаним у контактах.

Механізм дії

Завдяки тому, що кожна з діючих речовин має різний принцип впливу, препарат діє максимально ефективно і на довгий час позбавляє від бур'янів. 2 компонента - подвійний результат!

Гербіцид починає діяти дуже швидко. Гербіцид Пріма купити в Україні варто тому, що він здатний блискавично проникати в бур'яни, оскільки містить складний ефір 2,4-Д. Перші ознаки можна побачити вже через 24 години. Ефективно справляється навіть з перерослими бур'янами. Рекомендовано використовувати в боротьбі з дводольними бур'янами в посівах кукурудзи та зернових культур. Сумісний з іншими агрохімікатами.

Препарат проявляє системний вплив на бур'яни через подвійний склад з добре поєднуваних препаратів, хоч і різних за типом. Флорасулам надасть вагомого впливу в запобігання синтезування амінокислот бур'янів. Ця можливість закладена в ньому тому, що тріазолпірімідіни, до класу яких відноситься речовина, здатні пригнічувати головний ензим біосинтезу амінокислот.

Завдяки ж етилгексиловому ефіру блокується передача гормону росту між клітинами рослини, від чого бур`яни втрачають властивість вегетативного розмноження. Також ця речовина допомагає швидко просочуватися в бур'ян і переміщатися по рослині.

Проникають діючі речовини в рослини швидко, протягом першої години продовжуючи добиратися навіть до коренів.

По закінченню перших трьох днів від обприскування у Вас вже буде досягнутий видимий результат впливу. До загибелі же препарат доведе непотрібну рослинність в термін 7-14 днів.

Оскільки гербіцид складається з пари активних речовин, то їх комбінація не дозволяє розвинутися резистентності і помітно підвищує ефект боротьби з бур'янами різних типів. Діючі речовини не показали ніякої вибірковості серед культур на наступний рік для сівозміни.

Гербіцид Прима: застосування

Бур'яни, які перебувають на етапі розвитку в два-вісім справжніх листків рослини належать до сприйнятливих видів, проявляють особливу чутливість до впливу Прими. В препарат Пріма включено пару речовин, що дозволяє надійно контролювати ситуацію зі змішаною засміченістю.

Гербіцид Пріма, норма витрати / внесення якого може вибиратися виходячи з етапу в розвитку бур'янів, повинен використовуватися з урахуванням показників погоди і умов клімату, щільності стояння рослин культури і може варіюватися в обсязі 0.4-0.6 л / га.

Для досягнення максимуму від обприскування, гербіцид Прима Сингента треба наносити на поверхню листяного покриву рослин добре відрегульованим обладнанням з середнім рівнем розпилення. Максимального результату можна досягти з використанням щілинних розпилювачів.

Найкращі показники температури для використання Пріми від +8 до +25. Гербіцид починає активно діяти вже від середньодобового показника температури в 5 С, але при цьому ефект впливу може бути більш повільним. Гербіцид Пріма інструкція забороняє використовувати після заморозків або при їх прогнозі в наступну ніч від внесення.

При виготовленні робочого розчину з гербіцидом використовують виключно чисту воду. Норма використання робочого розчину на гектар - 150-400 л / га.

Якщо Вами було помічено, що бур`яни знаходяться на пізніх етапах розвитку, або Ваші посіви занадто засмічені багаторічними бур'янами, або ж обробка проводиться в час затяжного періоду прохолодної погоди, то варто використовувати максимальну дозу препарату і робочого розчину.

Переваги, через які варто купити гербіцид Пріма:

  1. Наявність широкого спектру дії - знищує більше 160 типів бур'янів, в тому числі: амброзію, ромашку, підмаренника, волошки, хвощ, осот.
  2. Домагається ефективного знищення бур'янів, які проявляють слабку чутливість до гербіцидів на сульфонілсечовину, серед яких: лобода біла, паслін чорний і мак.
  3. Винищує бур'яни, що знаходяться на етапі пізнього розвитку.
  4. Характерний широким вікном застосування аж до сьомого листка на кукурудзі і наявності двох міжвузлів у зернових.
  5. Не має резистентності завдяки двом різним механізмам впливу.
  6. Гербіцид Пріма купити в Україні варто тому, що він здатний блискавично проникати в бур'яни, оскільки містить складний ефір 2,4-Д.
  7. Післядії на наступній культурі в сівозміні не виявлено.

Сумісність

Гербіцид Прима опис інструкції дозволяє змішувати з безліччю інсектицидних та фунгіцидних препаратів, а також з гербіцидами, які борються з дводольними шкідливими рослинами, з'єднаними з будь-яким регулятором росту і рідким азотним добривом. Будьте пильні перед тим, як приступити до приготування робочої суміші: перевіряйте в невеликій тарі препарати на сумісність.

Господарська характеристика Пріми

Класифікатор по ВООЗ: малотоксичний (III) ЗЗР Прима.

Гербіцид зберігати в заводській упаковці в прохолодному, сухому, добре провітрюваному приміщенні при температурі від -10 C до +35 С. Необхідно уникнути надмірного нагрівання або охолодження. Термін придатності в закритій тарі виробника - 3 роки.

На гербіцид Прима відгуки можна прочитати вище.

Культура 

Норма витрати, л/га 

Фаза обробки 

 

Пшениця і тритикале озимі, ячмінь, тритикале і овес ярі

 

0,4-0,6 

 

Обприскування посівів у фазу кущіння-вихід в трубку (ст. 32)

 

Кукурудза

 

0,4-0,6 

 

Обприскування посівів у фазі 3-7 листків культури 

Про вплив препарату Прима можна подивитися наочно відео:

Основные
Обрабатываемые культурыЗерновые культуры, кукуруза
Спектр гербицидной активности  Однолетние и многолетние двудольные сорняки, в т.ч. устойчивые к 2,4-Д.
Характер действия пестицидаИзбирательного  
Тип воздействия на организмСистемные  
Препаративная форма  Водная суспензия
Минимальная температура эффективного действия  5.0 (град.)
Максимальная температура эффективного действия  25.0 (град.)
Производитель  Syngenta
Страна производительШвейцария
Упаковка
УпаковкаПластиковая тара
Объем5.0 (л)
  • Цена: от 226 грн.