Корзина
53 отзыва
Замовлення лише на каністру, банку, пакет або мішок
Агрохимопт! Заказ на площадь от 2га! Доставка по Украине! Оплата при получении! Гарантия качества.
+380682889288
+380958241213
Гербіцид Трон (гербіцид Тітус), фото 2

Гербіцид Трон (гербіцид Тітус)

Описание
Характеристики
Информация для заказа

Гербіцид Тітус (гербіцид Трон) 0,5кг

Гербіцид Тітус (гербіцид Трон) - це препарат гранулоподібної форми, який використовується з метою захисту від комплексу широколистих і інших типів бур'янів на полях з посівами томатів, картоплі та кукурудзи. Застосовується по культурі як окремо, так і в складі суміші. На Гербицид Тітус ціна в Україні обумовлена ​​тим, що він має яскраво виражену системну дію.

Однорічні та багаторічні бур'яни вимагають постійного винищення, але, якщо купити Тітус в Україні або його аналог Трон і застосувати у себе на полі, то Ви зможете на довгий термін забути про них. Головне не пропустити момент оптимального застосування, так як однорічні шкідливі трави показують максимальну чутливість до згубної сили препарату на стадії 1-4 листків, а багаторічні - коли досягають висоти 10-15 см. Що ж стосується осоту, то його найкраще кропити в фазі розетки.

Гербіцид Тітус: опис застосування

Щоб приготувати розчин для внесення, потрібно заповнити бак оприскувальної машини водою до половини. Брати воду варто обов'язково чисту і без домішок. Потім треба додати гербіцид Тітус в нормі внесення / витрати і включити мішалку на 15 хвилин для формування робочого розчину.

Важливо враховувати погодні умови, оскільки для нормального сприйняття токсичності бур'яни повинні бути сухими і не покритими росою. До закінчення 3 годин від моменту обприскування дощ вже не здатний змити препарат з бур'янів; тоді ж препарат вже повноцінно діє на бур'ян.

Міжрядний обробіток, розпушування та інші механічні способи впливу не рекомендовано проводити протягом 2 тижнів після використання Тітуса або його аналога Трону.

Тітус гербіцид: сумісність

Заборонено препарат Тітус поєднувати в бакових розчинах разом з добривами для позакореневого внесення, як і з будь-яким фосфорорганічним інсектицидом. У разі проведення обробки такими препаратами, до використання Тітуса інструкція рекомендує вдатися не раніше двотижневої перерви. У будь-якому іншому випадку його можна сміливо комбінувати з іншими агрохімікатами.

Гербіцид Тітус: характеристика переваг

• великий список винищуваних бур'янів;
• вибіркова дія;
• добре проявляє себе в будь-якій з кліматичних зон;
• гарантовано впливає як при обробці до появи сходів, так і після проростання перших сходів;
• ураження бур'яну помітно після 3 днів;
• остаточного винищення варто чекати за 15 днів;
• гербіцид розпадається в землі за 10 днів;
• вологість грунту або його сухість не впливають на ефективність гербіциду.
Про гербіциди Тітус відгуки можна прочитати в блоці нижче.

Особливості препарату

Гербіцид Тітус / Трон має відмінне збереження, економічність, нескладний процес застосування, легко піддається транспортуванню.

В силу своєї швидкодії і широкого спектру ураження цей гербіцид часто застосовують як контрольний або додатковий засіб для досягнення потрібного результату, якщо обприскування початковим ґрунтовим гербіцидом не дало очікуваного ефекту.

Безпека для людини, тварин і комах на дуже високому рівні.

Гербіцид Тітус: норма внесення

На кукурудзі гербіцид Тітус активно здатний боротися з пастушою сумкою, викою посівною, бодяком польовим, лисохвіст, пирієм і багатьма іншими. Препарат потрібно брати з розрахунку 0,04-0,05 кг на 1 га, робочого же розчину варто брати в діапазоні 250 - 450 л в залежності від ступеня засміченості. Кратність обробок: 1 раз, можливо 2 рази в разі появи бур'янів повторно.

На картоплі гербіцид Тітус активно здатний боротися з однорічними дводольними та злаковими бур'янами. Препарат потрібно брати з розрахунку 0,05 кг на 1 га, кількість витрати розчину 250-450 літрів на га виходячи від кількості бур'янів. Кратність обробок: 1 раз, після підгортання за висоти гички від 5 до 20 см.

На томатах для знищення бур'янів препарату беруть 0,04-0,05 кг при нормі робочого розчину 200-350 л на 1 гектар площі. Висіяні томати обприскуються на етапі сім'ядолей при наявності 2 справжніх листочків. Якщо томати висаджувалися з розсади, то обробляти їх варто не раніше 6-10 днів від висадки в основний грунт. Дозволено проводити 2 обробку.

Механізм дії

Римсульфурон - діюча речовина в складі препарату з сімейства сульфонілсечовинних гербіцидів. Його дія полягає в придушенні вироблення ферменту ацетолактатсинтази, який є в наявності у будь-якого злакового бур'яну і в основних видів дводольних. Через це після проникнення в листя або з коріння блокується зростання і ділення на клітинному рівні непотрібних рослин.Це результат зупинки біосінтезу валіну і ізолейцину.

Римсульфорон має властивість швидкої деградації, оскільки піддається як гідролізному, так і мікробіологічному розкладанню. Період напіврозпаду для нього полягає в діапазоні 10 - 20 днів. У нейтральному середовищі проявляє стабільність з'єднання, в грунті з кислим і лужним складом піддається розкладанню.

У Культурних рослинах активна речовина гербіциду Тітус швидко розкладається до нетоксичних складових.

Безпека для бджіл та інших комах підтверджена на практиці.

У відео ми надали огляд того, як повинен виглядати справжній представлений гербіцид:

Основные
Характер действия пестицидаИзбирательного  
Тип воздействия на организмСистемные  
Препаративная форма  Водно-диспергируемые гранулы
Содержание действующего веществаримсульфурон, 250 г/кг
Упаковка
УпаковкаПластиковая банка
Вес0.5 (кг)
  • Цена: 1 784 грн./кг