Корзина
63 отзыва
Замовлення лише на каністру, банку, пакет або мішок
Агрохимопт! Заказ на площадь от 2га! Доставка по Украине! Оплата при получении! Гарантия качества.
+380682889288
+380958241213
Протруйник Зернятко, фото 2

Протруйник Зернятко

Описание
Характеристики
Информация для заказа

Протруйник Зернятко, 5л

Протруйник Зернятко - системний фунгіцидний протруйник.

Протруйник Зернятко купити в Україні варто тому, що це універсальний протруйник, в якому була вдосконалена форма препарату. Внаслідок цього застосовувати препарат стало зручніше, без шкоди ефективності. Зернятко можна використовувати також в якості фунгіциду на посівах зернових колосових і ріпаку, що робить його більш універсальним.

Спектр дії препарату Зернятко

Тверда, летюча, кам'яна сажки, кореневі гнилі (фузаріозна, гельмінтоспоріозна і ін.), хвороби листя.

Особливості технології внесення протруйника Зернятко

Опис Протруйника Зернятко в інструкції передбачає застосування тільки з поверхнево-активною речовиною "Парасолька". Парасолька - поверхнево-активна речовина, яка спеціально розроблена для застосування з протруйником Зернятко. Парасолька складається з суміші двох компонентів - ПЕГ 400 і ПЕГ 1500 с додаванням сигнального барвника. Виходячи з інструкції застосування суміш цих речовин володіє додатковою рострегулюючою і кріопротекторними властивостями на рослини. ПАВ Парасолька розроблений тільки для застосування з протруйниками та виключає своє застосування по вегетуючій культурі! Перед протравленням очистити посівний матеріал від пилу і домішок. Для робочого розчину норма витрати / внесення протруйника Зернятко - 8-10 л / т.

Сумісність

Препарат добре сумісний з інсектицидами Святогор, Ратибор, Жукомор, Еней. Якщо виникають сумніви в сумісності з іншим препаратом, краще провести попередній тест.

Корисні характеристики протруйника Зернятко

Протравлювати посівний матеріал необхідно за 1-2 місяці до посіву, проте, в разі необхідності допускається обробка за кілька годин перед посівом. Для боротьби з комахами-переносниками збудників вірусних хвороб до робочого розчину додати інсектицид Святогор в нормі 1,0-1,5 л / т і обробити зерно (проводиться так звана «токсикация насіння»).

Застереження

На протруйник Зернятко ціна в Україні виправдана тим, що в своєму складі він містить барвник. Сигнальний барвник і колір обробленого насіннєвого матеріалу не є показниками ефективності або якості протруйника і не впливають на якість і ефективність. За відгуками протруйник Зернятко в кольорі обробленого насіння може варіюватися від слабо рожевого до рожевого. Перед застосуванням ретельно збовтати вміст каністри.

Клас токсичності 3.

Рекомендована температура зберігання 0 ... + 25 ° С.

Основные атрибуты
Препаративная форма  Водно-диспергируемые гранулы
Содержание действующего веществатебуконазол 750 г / кг
Страна производительУкраина
Упаковка
УпаковкаПластиковая банка
Объем5.0 (л)
  • Цена: 572 грн./кг