Продавець "АГРОХІМОПТ" - замовлення на площу від 2 га. Агрохімія, мікродобрива - оптом та дрібним оптом. розвиває свій бізнес на Prom.ua 10 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
254 відгуків
Замовлення лише на каністру, банку, пакет або мішок

У зв'язку з перебоями в електропостачанні магазин опрацьовує замовлення з запізненням. Просимо вибачення за тимчасові незручності

Агрохімопт! Доставка по Україні! Оплата при отриманні! Гарантія якості.
+380 (68) 288-92-88
«Нутрівант Плюс™ зерновий», Мікродобриво, фото 2

«Нутрівант Плюс™ зерновий», Мікродобриво

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Мікродобриво ICL Fertilizers «Нутрівант Плюс™ зерновий»

водорозчинне добриво з прилипачем "Фертівант" для позакореневого листкового підживлення

пшениці озимої та ярої, жита, ячменю, кукурудзи, рису, вівса, проса, сорго, тритикале

Виробник: “ICL Fertilizers", Ізраїль

6N-23P2O5-35К2О+1MgO+1,5 S+0,1 B+0,2 Mn+0,2 Zn+0,2 Cu+0,05 Fe+0,002 Mo+Фертівант (ФВ)

Фізичний стан: твердий кристалічний порошок зеленуватого кольору

Дія:
- Забезпечує культури легкодоступним мінеральним живленням. Виявляє високу ефективність на середньому або високому мінеральному фоні.
- При застосуванні восени підвищує холодо - і морозостійкість озимих культур.
- Позитивно впливає на ріст і продуктивне кущіння рослин.
- Поліпшує кущення, закладання продуктивних пагонів з великою кількістю зерен в колосі.
- Продовжує функціонування прапорцевого листка і сприяє наповненості і наливу зерна за рахунок синтезу більшої кількості асимилянтов (пластичних речовин), їх відтоку до зерновкам.
- Підвищує врожайність зернових культур на 5-6 ц/га і вміст білка на 1,5-2%.

Зернові культури своєю врожайністю виносять велику кількість біогенних елементів і добре відгукуються на позакореневе підживлення азотом (N), фосфор (P), калій (K), марганцем (Mn), міді (Cu), цинк (Zn), залізом (Fe) і молібденом (Mo).Добриво «Нутрівант Плюс™ зерновий» за хімічним складом повністю відповідає фізіології мінерального живлення зернових культур.

 

Застосування: позакореневе підживлення.
Пшениця, ячмінь, тритикале озиме, жито: восени, у фазі 3-5 листків, однак не пізніше ніж за 15-20 днів до припинення осінньої вегетації 1,5-2 кг/га Навесні в фазах: - початок весняного кущіння 3 кг/га, в кінці виходу в трубку-початок колосіння 2-3 кг/ша. У разі необхідності отримання зерна з підвищеним вмістом білка рекомендується застосовувати також у фазі молочної стиглості зернових озимих культур комбіновано з рідкими азотними добривами - карбамідно-аміачної сумішшю, карбамідом у дозі 1-2 кг/га.
Пшениця, ячмінь, тритикале, овес ярі: навесні, у фазах кущіння (4-5 листка) - 3 кг/га, кінець виходу в трубку-початок колосіння - 2 кг/га.

При комбінованому застосуванні з карбамідом проявляється синергія щодо підвищення продуктивності зернових культур. Рекомендується застосовувати у фазах: весняного кущіння 10-15%% розчином карбаміду (Nс), - кінець виходу в трубку 5-7% розчином (Nс), колосіння або на початку молочної стиглості 3-4% розчином(Nс).
Газонні злакові трави: 2-3 рази протягом вегетації при 1-3% концентрації (1-3 кг/100л води) в нормі 4-10 кмда/а. Обробка проводиться відразу після скошування трави.

«Нутрівант Плюс™ зерновий» рекомендується застосовувати в одному робочому розчині спільно з засобами захисту рослин. Рекомендована концентрація робочого розчину «Нутриванта Плюс™ зерновий» 1-3 %. Об'єм робочого розчину при позакореневій обробці рослин «Нутрівантом Плюс™ зерновий» повинен складати не менше 250-300 л/га.

Позакореневе підживлення "Нутрівантом Плюс зерновий" пшениці озимої в нормі 4-6 кг підвищують її врожайність на 0,5-1,0 тг/а, вміст білка на 1-2,3%, "сирої" клейковини на 1,5-3,4%. А дворазове комбіноване застосування з 8-6% розчином карбаміду, забезпечує врожайність пшениці озимої 80 ц/га проти 69 ц/га на контролі, який не оброблявся.

Примітка

Перед початком позакореневого листового обприскування «Нутрівант Плюс™ зерновий» не потрібно попередньо розчиняти в окремій ємності і готувати матковий розчин (за винятком авіаційної обробки).

Порядок приготування робочого розчину:

 1. Ємність обприскувача та наповнити водою на 3/4 загального обсягу;

 2. Обов'язково включити мішалку обприскувача;

 3. Засипати «Нутрівант Плюс™ зерновий» в ємність обприскувача;

 4. Додати до робочого розчину засоби захисту рослин;

 5. При потребі засипати в робочий розчин карбамід або інші мінеральні добрива;

 6. Ємність наповнити водою до повного об'єму, приготувати гомогенний розчин і приступити до позакореневого листкового підживлення.

 • Не рекомендується застосовувати «Нутрівант Плюс™ зерновий» в одному робочому розчині з пестицидами, до складу яких входять метали залізо (Fe), алюміній (Al) і з концентрованими розчинами кальцію (Са).

 • «Нутрівант Плюс™ зерновий» дозволяється змішувати з калійною селітрою (KNO3), сульфатом калію (K2SO4) та карбамідом (CO(NH2)2).

 • Не рекомендується застосовувати форсунки з грубим розпиленням (тільки з середнім і дрібним) при позакореневого листкового підживленні рослин «Нутрівантом Плюс™ зерновий».

 • Рекомендується розчиняти «Нутрівант Плюс™ зерновий» при температурі води +200С, але не нижче +100С.

 • Перед використанням «Нутриванта Плюс™ зерновий» обов'язково потрібно проводити попереднє тестування на відсутність осаду при змішуванні з пестицидами або іншими препаратами, а також на відсутність опіків у рослин.

 • За рахунок прилипача «Фертіванта» добриво не змивається опадами з листової поверхні рослин.У весняно-літній період позакореневе листкове підживлення рекомендується проводити при температурі повітря не вище 250С, так як при високих температурах вода робочого розчину швидко випаровується, що призводить до підвищення концентрації солей на поверхні листя і може викликати опіки рослин. Найкраще позакореневе підживлення «Нутрівантом Плюс™ зерновий» проводити у вечірні години або рано вранці.

Користувацькі характеристики
КультураДля зернових
 • Ціна: від 162 /кг

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner