Продавець "АГРОХІМОПТ" - замовлення на площу від 2 га. Агрохімія, мікродобрива - оптом та дрібним оптом. розвиває свій бізнес на Prom.ua 10 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
309 відгуків
Замовлення лише на каністру, банку, пакет або мішок

У зв'язку з перебоями в електропостачанні магазин опрацьовує замовлення з запізненням. Просимо вибачення за тимчасові незручності

Агрохімопт! Доставка по Україні! Оплата при отриманні! Гарантія якості.
+380 (68) 288-92-88
Нутрівант Плюс™ картопля, Мікродобриво, фото 2

Нутрівант Плюс™ картопля, Мікродобриво

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Мікродобриво ICL Fertilizers «Нутрівант Плюс™ картопля»
водорозчинне добриво з прилипачем Фертівант для позакореневого листкового підживлення картоплі

Виробник: "ICL Fertilizers", Ізраїль


0N-43P2O5-28К2О+2MgO+0,5 B+0,2 Mn+0, 2Zn + Фертівант (ФВ)

 

Фізичний стан: твердий кристалічний порошок червонуватого кольору.

Хімічний склад добрива «Нутрівант Плюс™ картопля» повністю відповідає фізіологічним потребам культури картоплі і характеризується високими фізико-хімічними властивостями.

 

Характерною особливістю «Нутриванта Плюс™ картопля» є те, що добриво виготовлено на основі повністю водорозчинного монокалійфосфату (KH2PO4), який не містить баластних токсичних для рослин сполук, до його складу входить екологічний прилипач «Фертівант». За рахунок унікальних властивостей прилипача «Фертіванта», добриво проявляє пролонговану дію і синхроний ефект протягом 15-20 днів, не змивається опадами і характеризується підвищеним коефіцієнтом засвоєння сполук фосфору (20-25%) через листову поверхню. Високі фізико-хімічні властивості «Нутриванта Плюс™ картопля» дозволяють готувати робочий розчин у воді з високою жорсткістю.

 

Застосування: позакореневе підживлення у фазах: сходів ― 2 кг/а, бутонізації ― 2 кг/а і цвітіння ― 2 кг/га. Норма застосування добрива становить 6-8 кг/а, що залежить від біологічних особливостей картоплі і мінеральних фонів вирощування.

 

Позакореневе підживлення «Нутрівантом Плюс™ картопля» забезпечує:

 • Підвищення на 10-15% врожайності, поліпшення показників якості бульб (підвищення вмісту крохмалю, поліпшення смакових якостей, товарного вигляду, підвищує стійкість до механічних пошкоджень, що призводить до удлиннению терміну зберігання)

 • Поліпшення споживання біогенних елементів кореневою системою рослин картоплі з добрив і ґрунту на 5-10%.

 • Стимулювання біохімічних процесів, поліпшення процесів обміну і стійкості культури картоплі до різного роду хвороб

 • Усунення різних стресів, зокрема, викликаних обробками засобів захисту рослин

 

При вирощуванні картоплі за інтенсивними технологіями (одержання врожайності не менше 50-70 т/га) культура вимагає збалансованого мінерального живлення -макро, ― мезо і мікроелементами.

Картопля проявляє високу чутливість до таких елементів мінерального живлення.

 

Культура картоплі характеризується підвищеними виносами мезо - та мікроелементів.

 

Культура картоплі споживає до цвітіння 75% потреби азоту, 66-70% потреби фосфору і калію, 50% магнію і більшу частину мікроелементів. Найбільше біогенних елементів споживається скоростиглими сортами картоплі у фазі бутонізації і цвітіння, а середньо і пізньостиглі ― у фазі інтенсивного росту вегетативних органів і формування бульб.

При вирощуванні картоплі в богарних умовах, неможливо отримати високу врожайність і поліпшену якістю бульб без застосування позакореневих підживлень комплексом біогенних елементів, зокрема мікроелементи (бор (В), марганець (Mn), цинк (Zn)).

Позакореневе підживлення добривом «Нутрівант Плюс™ картопля» в нормі 6 кг/га на оптимальному мінеральному фоні дозволяє реалізувати потенціал високої продуктивності культури картоплі. Залежно від цілей вирощування картоплі, норму добрива при позакореневому підживленні дозволяється збільшувати до 10 кг/га.

Рекомендується застосовувати «Нутрівант Плюс™ картопля» в фазах ― стеблування (висота рослин 15-17см, 4-6 етапи органогенезу), бутонізації та на початку цвітіння (7-8 етапи органогенезу) дозами по 2кг/га . При підживленні «Нутрівантом Плюс™ картопля», рекомендований об'єм робочого розчину має становити не менше 250-300 л/га.

Примітка

Перед початком позакореневого листового обприскування «Нутрівант Плюс™ картопля» його не потрібно попередньо розчиняти в окремій ємності і готувати матковий розчин (за винятком авіаційного обробітку).

Порядок приготування робочого розчину:

 1. Ємність обприскувача заповнити водою до 3/4 загального обсягу;

 2. Включити мішалку обприскувача;

 3. Засипати «Нутрівант Плюс™ картопля» в ємність обприскувача;

 4. Додати до робочого розчину засоби захисту рослин;

 5. При необхідності засипати в робочий розчин карбамід;

 6. Ємність залити водою до повного об'єму, приготувати гомогенний розчин і приступити до позакореневого листкового підживлення.

 7. Не рекомендується застосовувати «Нутрівант Плюс™ картопля» в одному робочому розчині з пестицидами до складу яких входять метали – залізо (Fe), алюміній (Al) і з концентрованими розчинами кальцію (Са).

 8. «Нутрівант Плюс™ картопля» дозволяється змішувати з калійною селітрою (KNO3), сульфатом калію (K2SO4) та карбамідом (CO(NH2)2).

 9. Не рекомендується застосовувати форсунки з грубим розпилом (лише з середнім і дрібним) при позакореневого листкового підживлення рослин «Нутрівантом Плюс™ картопля».

 10. Рекомендується розчиняти «Нутрівант Плюс™ картопля» при температурі води 200С, не нижче 100С.

 11. Перед використанням «Нутрівант Плюс™ картопля» обов'язково потрібно проводити попередній огляд на відсутність осаду при змішуванні з пестицидами або іншими препаратами і на відсутність опіків рослин.

 12. За рахунок прилипача «Фертіванта» добриво не змивається опадами з листової поверхні рослин.

У весняно-літній період позакореневе листкове підживлення рекомендується проводити при температурі повітря не вище 250С, так як при високих температурах вода робочого розчину швидко випаровується, що призводить до підвищення концентрації солей на поверхні листя і може викликати опіки рослин. Найкраще позакореневе підгодівлі «Нутрівантом Плюс™ картопля» проводити у вечірні години або рано вранці.

Користувацькі характеристики
КультураДля картоплі
Застосування для культурКартопля
 • Ціна: 247 ₴/кг

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner