Продавець "АГРОХІМОПТ" - замовлення на площу від 2 га. Агрохімія, мікродобрива - оптом та дрібним оптом. розвиває свій бізнес на Prom.ua 10 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
309 відгуків
Замовлення лише на каністру, банку, пакет або мішок

У зв'язку з перебоями в електропостачанні магазин опрацьовує замовлення з запізненням. Просимо вибачення за тимчасові незручності

Агрохімопт! Доставка по Україні! Оплата при отриманні! Гарантія якості.
+380 (68) 288-92-88
Протруйник Самурай для зернових культур, картоплі ( тріаметоксаму 262,5 г / л, дифеноконазолу 25 г / л і флудіоксонілу 25 г / л), фото 2

Протруйник Самурай для зернових культур, картоплі ( тріаметоксаму 262,5 г / л, дифеноконазолу 25 г / л і флудіоксонілу 25 г / л)

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Протруйник Самурай, 1л

До складу діючих речовин протруйника Самурая, відноситься: тріаметоксаму 262,5 г / л, дифеноконазолу 25 г / л і флудіоксонілу 25 г / л, кожен з яких впливає по-своєму на зростання культури.

Протруйник Самурай - передовий препарат для протруювання насіннєвого матеріалу, що знайшов популярність у всьому світі. Завдяки композиції з трьох діючих речовин забезпечує досконалий рівень захисту посівів з зерновими культурами або картоплею як від шкідливих комах і хвороб, так і від грибкових захворювань бульб, кореневої системи і бадилля картоплі. Також доведено вплив як стимулятора росту.

Протруйник Самурай купити в Україні можна в невеликій тарі для масштабного внесення по 1л.

Діючі речовини протруйника Самурай

Тіаметоксам - препарат групи неонікотиноїдів покликаний через порушення активності ацетилхолінестерази блокувати нервові імпульси у комах, від чого ті гинуть, нервово перезбудившись.

Так як доведено системну властивість препарату і його розчинність в воді, то при просочуванні Самурая в насіння, коріння і надземні органи, він швидко доходить до всіх ділянок рослини, від чого воно набуває повноцінного і довгого рівня захисту всіх своїх частин.

Тіаметоксамом формується «життєва сила» - приріст в силі проростання, в розгалуженні коренів, в потужності листя, що формує на виході високоякісний урожай, стійкий до всіляких стресів.

Протруйник розподіляє цю речовину в співвідношенні 15% в грунт, а решта 85% у ті частини рослини, що розвиваються. Цей розподіл дозволяє з плином часу культурі споживати тіаметоксам активно з грунту.

Флудіоксоніл - препарат групи фенілпірролів, що порушує рівномірність осмотичного тиску в клітинах грибів, що виявляє контактно-трансламінарний вплив:

Протруйник Самурай розподіляє флудіоксоніл на 2/3 в грунт близько бульб або коренів в залежності від культури. Іншу третину наполовину переносить в грунтово-поглинаючий комплекс, чим захищає культуру від інфекцій насіннєвої маси і грунту. А друга половина просочується в первинне коріння.

Флудіоксоніл відмінно посилює стійкість до захворювань і до безлічі інших шкідливих чинників, які збільшують фітопатогенний стан, завдяки чому на значний термін продовжує захист сходів.

Дифеноконазол - препарат групи триазолів, що інгібує стериновий біосинтез, чим в грибній клітці порушує проникність на клітинному рівні в мембранах. На третину речовина транспортується в грунтово-поглинаючий комплекс. На третину закріплюється всередині протруєного насіння. Інша частина добирається до кореневої системи і проростків.

Дифеноконазол не дає грунтовим і насіннєвим інфекціям розмножуватися і поширюватися по рослині, на довгий час захищаючи культурні сходи під час ростової активності. Таким чином Самурай не дає Конідію проростати і зупиняє розвиток міцелію грибів аскоміцетів і басідіоміцетів, стопорить розвиток летючої сажки у зернових культур.

Застосування Самурай на зернових

Препаративна форма поєднує в протруйнику Самурай ідеально підібрані і скомпоновані по співвідношенню діючі речовини з відмінним рівнем технологічних характеристик. Для приготування робочого розчину вже не потрібно додавати прилипач і антистатик, оскільки вони вже входять в склад речовини. Крім цього даний протруйник має і барвник, через що так просто стежити візуально за якістю перебігу процесу протруювання.

Протруйник багаторазово перевірявся у використанні на зернових культурах і отримав реєстрацію як для озимих, так і для ярих. Саме тому на протруйник Самурай  ціна в Україні обгрунтована в співвідношенні з якістю впливу.

Препарат завдяки впливу дифеноконазолу здатний на абсолютному рівні захистити від усіляких типів кореневої гнилі та борошнистої роси.

Діюча речовина флудіоксоніл призначена для підземної активності з метою захисту насіння від фузаріозу, снігової плісняви та інших недуг, захищаючи культуру на довсходовому рівні і далі - рослини.

Тріаметоксам, впливає як до сходів, так і після: він гарантовано впливає на всі види дротяників, турунів, попелиці, бліх, злакових мух та інших шкідників.

Використовуючи Самурай Ви атакуєте шкідників трьома цими речовинами відразу, що збереже ваші зернові та забезпечить зручністю в застосуванні, оскільки відпадає потреба змішання в баку препаратів. Вся композиція збалансована за складом і підібрана в правильній концентрації.

Переваги протруйника Самурай на пшениці:

 • Комплексний ЗЗР, що не потребує бакових змішень фунгіцидів і інсектицидів;
 • Ефективний від гнилі фузаріозного і гельмінтоспоріозного походження;
 • Надає першокласний захист від більшості загальновідомих захворювань на сходах рису, ячменю і пшениці;
 • Допомагає насінню рівномірно проростати при висіві - ключовому факторі в програмуванні густоти стояння;
 • Як стимулятор росту дає поштовх швидкому розвитку коренів, що дозволить вбирати більше земельної вологи і корисних елементів, від чого коефіцієнт кущіння значно зростає;
 • Дозволяє розпочати посівну в потрібний час без пошкодження захворюваннями і шкідниками;
 • Володіє фізіологічною стимуляцією, заснованою на «життєвій силі» (Vigor ™ Еffect).

Характеристика застосування на картоплі протруйника Самурай

На картоплі протруйник Самурай використовується для видачі першокласних економічних результатів.

Препарат відмінно захистить починаючи з посадки бульб і до цвітіння від колорадських жуків, паралельно зберігаючи збереження материнської бульби від шкідників з ґрунту: дротяників, личинок хрущів і т.д.

Фунгіцид зі складу контактного і системного впливу розповсюджується на повний цикл росту рослини, крім того захистить викопану картоплю в цілості від парші.

Переваги протруйника Самурай на картоплі:

 • Високоефективний в боротьбі з цілим комплексом шкідників і хвороб;
 • Подовгу контролює велику кількість хвороб і головних шкідників: ризоктоніозу, сріблястої парші, фузаріозу, фомозу, альтернаріозу, антракнозу, дротяників, колорадського жука, тлі;
 • Уже змішаний комплекс інсекто- і фунгіцидних препаратів: до складу входять два фунгіциди і інсектицид;
 • Забезпечує отримання великого і стабільного врожаю;
 • Контроль протруювання через наявність фарбника;
 • Загальмовує початок в розвитку фітофторозу приблизно на 7-денний термін;
 • Знімає потребу в обробці культур з початком вегетації від наземних комах-шкідників;
 • У зв'язку з різними хімічними класами діючих речовин виникнення резистентності зведено на нуль;
 • Економить час в зв'язку з непотрібністю змішування препаратів.

Завдяки гарному контролю всіляких хвороб Самураєм на стадії розвитку 8-9 паростків картоплі препарат забезпечує до 16-18 бульб здорового врожаю. Від контролю ризоктоніозу можливий приріст мінімум на третину в збереженні врожаю. Препарат також високоефективний проти пошкодження дротяниками на 30-70%, контролює паршу звичайну, забезпечуючи збереження шкірки і товарного вигляду. Також Самурай дає розвиватися бульбам в однаковому темпі або підганяє всіх приблизно під одну фракцію, а також контролює шкідників.

Період захисної дії

Протруйник здатний захистити сходи культур від хвороб на термін до 4 тижнів, від шкідників - до 8 тижнів.

Зберігання препарату

Термін збереження препарату становить 3 роки від виготовлення за умови зберігання в сухому, темному місці при температурі від 0 ° С до + 35 ° С.

Норма використання / витрати протруйника Самурай

Культурa

Об'єкт

Нoрмa витрати прeпaрaту, л / т

Спoсіб, час oбробки, обмеження

Срoк останнього oбробітку, днів

Ярий ячмінь

Лeтюча сажка, фузaріoзнa, гeльмінтoспoріoзнa кoренeвa гнилі, сeптoріoз, борошниста рoсa, хлібний турун, злaкoві мухи, хлібні блoшки, попелиці, цикaдки

1,0-2,0

Oбробка насіння

Не рeглaмeнтований

Озимa пшeниця

1,0-2,0

Oбробка насіння

Не рeглaмeнтований

Озимий ячмінь

Тверда гoлoвня, гeльмінтoспoріoз, борошниста рoсa, попелиці, цикaдки, п'явиці, трипси, хлібні жуки

01,0-2,0

Oбробка насіння

Не рeглaмeнтований

Кaртoпля

Кoмплeкс хвороб (різoктoніoз, aльтeрнaріoз), кoмплeкс грунтoвих шкідників (дротяник, личинки хрущів, кaпустянки, нeспрaвжні дрoтяники, попелиці, кoлoрaдський жук)

0,5-0,7

Oбробка насіння

Не рeглaмeнтований

Купити  протруйник Самурай в Україні по оптовій ціні і отримати консультацію препарату Ви можете у нас на сайті або зателефонувати за номером  098-291-35-07 или 066-092-31-61 

Дивіться корисне відео про протруювання картоплі препаратом:

Основні атрибути
ВиробникVigor
Діюча речовинаДіфеноконазол, Тіаметоксам, Флудиоксоніл
Користувальницькі характеристики
КультураДля зернових
Вміст діючої речовинидіфеноконазол 90 г / л, тебуконазол 45 г / л
Застосування для культурКартопля
 • Ціна: 948 ₴/л

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner