Продавець "АГРОХІМОПТ" - агрохімія, мікродобрива - оптом та в роздріб розвиває свій бізнес на Prom.ua 11 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
392 відгуків
Отримайте миттєву знижку за промокодом "50грн" на замовленняДокладніше

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 09:00 найближчого робочого дня (завтра, 20.02).

Агрохімопт! Доставка по Україні! Оплата при отриманні! Гарантія якості.
+380 (68) 288-92-88
Фунгіцид Богатир Екстра для ріпаку, картоплі, томатів, огірків, винограду, часнику, цибулі, хмелю, тютюну, фото 1

Фунгіцид Богатир Екстра для ріпаку, картоплі, томатів, огірків, винограду, часнику, цибулі, хмелю, тютюну

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Фунгіцид Богатир Екстра аналог фунгіциду Рідоміл Голд від Сінгента, 2,5кг

Діюча речовина: Манкоцеб, 640 г/кг + Металаксил, 80 г/кг.

Пропонуємо якісний і надійний фунгіцид Богатир Екстра (Ридоміл Голд) має також стимулюючий ефект. Даний засіб здатне придушити 400 різновидів захворювань. Головні діючі речовини – «Манкоцеб» і «Металаксилу». Засіб можна застосовувати на всіх етапах розвитку посівів.


Купити Фунгіцид Богатир Екстра (Ридоміл Голд) варто тому, що головною перевагою цього препарату є відсутність залежності від погоди. Так, фунгіцид стійкий до змивання дощем.
Реалізується у вигляді порошку, який перед застосуванням необхідно замочити.


Якщо ви застосовуєте пестициди, то, при умови що у даних препаратів реакція – нейтральна, можливо комплексне застосування з «Богатир Екстра».

Основні
ВиробникАльфа Хімгруп
Країна виробникУкраїна
Препаративна формаПорошок, що змочується
Характер дії пестицидуВиборчого
Користувацькi характеристики
Тип впливу на організмСистемні
Користувальницькі характеристики
КультураДля картоплі
Застосування для культурПомідори, Картопля, Рапс, Лук
  • Ціна: 444 ₴/кг

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner