Продавець "АГРОХІМОПТ" - замовлення на площу від 2 га. Агрохімія, мікродобрива - оптом та дрібним оптом. розвиває свій бізнес на Prom.ua 10 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
332 відгуків
Замовлення лише на каністру, банку, пакет або мішок
Агрохімопт! Доставка по Україні! Оплата при отриманні! Гарантія якості.
+380 (68) 288-92-88
"Нутрівант ПлюсТМ пивоварний ячмінь", Мікродобриво, фото 2

"Нутрівант ПлюсТМ пивоварний ячмінь", Мікродобриво

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Мікродобриво ICL Fertilizers «Нутрівант ПлюсТМ пивоварний ячмінь» -

водорозчинне добриво з прилипачем Фертівант

для позакореневого листкового підживлення пивоварного ячменю

Виробник: "ICL Fertilizers", Ізраїль
 

0N-23P2O5-42К2ОБ+0,1 B+0,5 Zn+Фертівант (ФВ)

"Нутрівант Плюстм пивоварний ячмінь" - це єдине добриво в Україні, яке спеціально розроблене для культури пивоварного ячменю.

За хімічним складом добрива повністю відповідає фізіологічним потребам пивоварного ячменю. Оптимальне співвідношення між фосфором і калієм і вміст у складі добрива цинку сприяє накопиченню крохмалю в зерні ячменю, поліпшенню його пивоварних показників якості та знижують вміст білка. Бор - сприяє проростанню пилкових трубок, запиленню колосків і росту меристемних тканин.

Позакореневе підживлення «Нутрівант Плюс™ пивоварний ячмінь» забезпечує:

 • Підвищення врожайності пивоварного ячменю на 5-6 ц/га, вміст крохмалю на 3-5%, поліпшення пивоварних показників і зниження вмісту білка;

 • Поліпшення споживання біогенних елементів кореневою системою рослин з добрив і ґрунту на 5-10%;

 • Стимулювання біохімічних процесів і стійкість рослин до грибкових і вірусних хвороб;

 • Усунення стресів, особливо при обробці засобами захисту рослин;

 • Отримання високої окупності добрива (1 гривня окупається 7-10 грн).

 

Застосування: позакореневе підживлення у фазах: кущіння - 2 кг/га, виходу в трубку - 2 кг/га, колосіння - 2 кг/га.

"Нутрівант Плюстм пивоварний ячмінь" рекомендується застосовувати в одному робочому розчині з засобами захисту рослин. Рекомендована оптимальна концентрація робочого розчину «Нутрівант Плюс™ пивоварний ячмінь» - 1-3 %.

Об'єм робочого розчину при позакореневих обробках культур «Нутрівантом ПлюсТМ пивоварний ячмінь» повинен бути не менше 250-300 л/га.

 

Дослідженнями Кам'янець-Подільського державного аграрно-технічного університету в 2008 р., встановлено, що триразове підживлення ячменю пивоварного сорту "Себастьян" "Нутрівантом Плюс™ пивоварний ячмінь" дозою 2 кг/га забезпечило приріст врожайності зерна ячменю пивоварного на 4,5 ц/га, врожайність 56,3 ц/га, проти контролю 51,8 т/а, який не оброблявся. У той же час підвищувалися на 1,5% здатність проростання зерна пивоварного ячменю і на 2,3% його енергія проростання.

Примітка

Перед початком некореневого листового обприскування «Нутрівант Плюс™ пивоварний ячмінь» його не потрібно попередньо розчиняти в окремій ємності і готувати матковий розчин (за винятком авіаційного обробітку).

Порядок приготування робочого розчину:

 1. Ємність обприскувача заповнити водою до 3/4 загального обсягу;

 2. Включити мішалку обприскувача;

 3. Засипати «Нутрівант Плюс™ пивоварний ячмінь» в ємність обприскувача;

 4. Додати до робочого розчину засоби захисту рослин;

 5. При необхідності засипати в робочий розчин карбамід;

 6. Ємність залити водою до повного об'єму, приготувати гомогенний розчин і приступити до позакореневого листкового підживлення.

 • Не рекомендується застосовувати «Нутрівант Плюс™ пивоварний ячмінь» в одному робочому розчині з пестицидами, до складу яких входять метали – залізо (Fe), алюміній (Al) і з концентрованими розчинами кальцію (Са).

 • «Нутрівант Плюс™ пивоварний ячмінь» дозволяється змішувати з калійною селітрою (KNO3), сульфатом калію (K2SO4) та карбамідом (CO(NH2)2).

 • Не рекомендується застосовувати форсунки з грубим розпиленням (лише з середнім і дрібним) при позакореневого листкового підживлення рослин «Нутрівантом Плюс™ пивоварний ячмінь».

 • Рекомендується розчиняти «Нутрівант Плюс™ пивоварний ячмінь» при температурі води 200С, не нижче 100С.

 • Перед використанням «Нутрівант Плюс™ пивоварний ячмінь» обов'язково потрібно проводити попередній огляд на відсутність осаду при змішуванні з пестицидами або іншими препаратами і на відсутність опіків рослин.

 • За рахунок прилипача «Фертіванта» добриво не змивається опадами з листової поверхні рослин.

У весняно-літній період позакореневі листкові підживлення рекомендується проводити при температурі повітря не вище 250С, так як при високих температурах вода робочого розчину швидко випаровується, що призводить до підвищення концентрації солей на поверхні листя і може викликати опіки рослин. Краще позакореневі підживлення «Нутрівантом Плюс™ пивоварний ячмінь» проводити у вечірні години або рано вранці.

Користувацькі характеристики
КультураДля ячменю
 • Ціна: 168 ₴/кг

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner