Продавець "АГРОХІМОПТ" - замовлення на площу від 2 га. Агрохімія, мікродобрива - оптом та дрібним оптом. розвиває свій бізнес на Prom.ua 10 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
332 відгуків
Замовлення лише на каністру, банку, пакет або мішок
Агрохімопт! Доставка по Україні! Оплата при отриманні! Гарантія якості.
+380 (68) 288-92-88
НУТРІВАНТ ПЛЮС™ гарбузовий, Мікродобриво, фото 2

НУТРІВАНТ ПЛЮС™ гарбузовий, Мікродобриво

Опис
Інформація для замовлення

Мікродобриво ICL Fertilizers «НУТРІВАНТ ПЛЮС™ гарбузовий»

водорозчинне добриво з прилипачем Фертівант

для позакореневого листкового підживлення культур родини гарбузових

(огірків, кабачків, патисонів, гарбуза, кабачки, дині, кавуни)

Виробник: "ICL Fertilizers", Ізраїль

6N-16P2O5-31К2О+2MgO+0,5 B+ 0,001 Cu+0,7 Mn+0,1 Zn+0,005 Мо+ 0,4 Fe+Фертівант (ФВ)

 

Фізичний стан: твердий кристалічний порошок зеленого кольору.

 

Характерною особливістю добрива «Нутриванта Плюс™ гарбузовий» є те, що воно виготовлене на основі повністю водорозчинного монакалийфосфата (KH2PO4), який не містить баластних токсичних рослинам сполук, до його складу входить екологічний прилипач «Фертівант». За рахунок унікальних властивостей прилипача «Фертіванта», добриво проявляє пролонговану дію і синхроний ефект протягом 15-20 днів, не змивається опадами і характеризується підвищеним коефіцієнтом засвоєння сполук фосфору ( 20-25%) через листову поверхню. Високі фізико-хімічні властивості «Нутриванта Плюс™ гарбузовий» дозволяють готувати його робочий розчин у воді з високою твердістю.

 

Добриво не містить хлору, що є дуже цінним для культур родини гарбузових і дозволяє отримати товарну продукцію поліпшеної якості.

Позакореневе підживлення «Нутрівантом Плюс™ гарбузовий» забезпечує:

  • Підвищення на 10-15% врожайності, поліпшення показників якості плодів культур родини гарбузових

  • Поліпшення споживання біогенних елементів кореневою системою рослин з добрив і ґрунту на 5-10%.

  • Стимулювання біохімічних процесів, поліпшення процесів обміну і стійкості гарбузових культур до різного роду хвороб

  • Усунення стресів, особливо при комбінованому застосуванні з засобами захисту рослин

  • Гарантовану високу окупність добрива, де на 1 витрачену гривню можливо отримати 7-15 грн. прибутку

 

При вирощуванні гарбузових культур за сучасними технологіями передумовою успіху є застосування «Нутриванта Плюс™ гарбузовий», який відповідає фізіології мінерального живлення культур родини гарбузових.

Огірки проявляють високу чутливість до таких біогенних елементів.

Чутливість огірків на застосування біогенних елементів (дані різних авторів)

Встановлено, що гарбузові культури, зокрема огірки, порівняно споживають менше біогенних елементів. Тим не менш інтенсивне споживання мінеральних речовин і їх скоростиглість обумовлюють високі вимоги до збалансованого мінерального живлення. Протягом перших 10-15 днів після появи сходів огірки повільно споживають азот і фосфор, а калій протягом 30 днів. В період інтенсивного вегетативного росту і розвитку генеративних органів огірки інтенсивно поглинають елементи мінерального живлення. Відповідно забезпечення культури огірків та інших гарбузових культур посиленим мінеральним живленням в якості позакореневих підживлень в критичні фази росту і розвитку є важливим технологічним заходом.

 

Застосування: позакореневе підживлення.

  • Перша - перед початком фази бутонізації - 2 кг/га.

  • Друга - через 10-15 днів після першої підгодівлі (фаза цвітіння) - 2 кг/га.

  • Третя - через 10-15 днів (фаза початку і кінця дозрівання плодів) після другої підгодівлі - 2 кг/га.

  • Четверта – після першої хвилі плодоношення дозою 2 кг/га комбіновано разом з 0,3-0,5% -им розчином карбаміду. Така підгодівля уповільнює старіння рослин, сприяє відростання бічних пасинків і кореневої системи.

Загальна норма застосування «Нутриванта Плюс™ гарбузовий» становить 6-8 кг/га В залежності від забезпечення ґрунту біогенними елементами, умов вирощування та запланованої врожайності огірків, норма добрива може становити і 10-12 кг/га. За позакореневого підживлення «Нутрівантом Плюс™ гарбузовий» рекомендований об'єм робочого розчину має бути не менше 250-300 л/га.

Примітка.

Добриво має високу розчинність у воді і тому перед початком позакореневого листового обприскування добривом «Нутрівант Плюс™ гарбузовий» його не потрібно попередньо розчиняти в окремій ємності і готувати маточний розчин.

Порядок приготування робочого розчину:

Ємність обприскувача та наповнити водою на 3/4 загального обсягу;

Обов'язково включити мішалку обприскувача;

Засипати «Нутрівант Плюс™ гарбузовий» в ємність обприскувача;

Додати до робочого розчину засоби захисту рослин;

При потребі засипати в робочий розчин карбамід або інші мінеральні добрива;

Ємність долити водою до повного об'єму, приготувати гомогенний розчин і приступити до позакореневого листкового підживлення.

 

Не рекомендується застосовувати «Нутрівант Плюс™ гарбузовий» в одному робочому розчині з пестицидами до складу яких входять метали - залізо (Fe), алюміній (Al) і з концентрованими розчинами кальцію (Са).

Добриво «Нутрівант Плюс™ гарбузовий» дозволяється змішувати з калійною селітрою (KNO3), сульфатом калію (K2SO4) та карбамідом (CO(NH2)2).

Не рекомендується застосовувати форсунки з грубим розпиленням при позакореневого листкового підживленні рослин «Нутрівантом Плюс™ гарбузовий».

Рекомендується розчиняти «Нутрівант Плюс™ гарбузовий» при температурі води 200С, але не нижче 100С.

Обов'язково перед використанням «Нутриванта Плюс™ гарбузовий» потрібно провести попереднє тестування на відсутність осаду при змішуванні з пестицидами або іншими препаратами, а також на відсутність опіків рослин.

У весняно-літній період позакореневе листкове підживлення рекомендується проводити при температурі повітря не вище 250С, так як при високих температурах вода робочого розчину швидко випаровується, що призводить до підвищення концентрації солей на поверхні листів і може викликати опіки рослин. Найкраще позакореневе підживлення «Нутрівантом Плюс™ гарбузовий» проводити у вечірні години або рано вранці.

  • Ціна: 210 ₴/кг

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner