Контактно-системний фунгіцид

Що вибрати — контактний або системний фунгіцид? А якщо така ситуація, що до кінця не ясно, вразила чи грибкова інфекція все рослина, або тільки його частина. А якщо у вас величезні поля, де взагалі складно вирахувати, де і як сталося зараження. Не переживайте, вам допоможе контактно-системний фунгіцид.
Це комплексний препарат, який допоможе вам захиститися практично від усіх можливих грибкових хвороб. Ви не дасте їм просто шансу, так як контактно-системний фунгіцид забезпечує належний рівень захисту рослини на всіх етапах розвитку. І ваші рослини будуть рости здоровими і давати добрі плоди, коли вони будуть вільні від грибкових інфекцій.
Як працює контактно-системний фунгіцид
Цей вид препарату поєднує в собі дію як контактної, так і системного фунгіцидів, тому має набагато більш широкий спектр дії, ніж кожна з різновидів окремо. Як контактний фунгіцид, він захищає ваші листи від грибкової інфекції в порядку профілактики, а також погашає вогнища зараження. При цьому аналогічно контактного злегка змивається водою. Системна частина фунгіциду допомагає боротися з інфекціями всередині рослини, поширюючись по судинах. Кожен орган, кожна частинка рослини буде захищена зсередини контактно-системним фунгіцидом. Такий принцип-чим-то схожий на тандем обеззараживающей мазі та антибіотиків для людини — якісне комплексне дію.
Контактно-системний фунгіцид можна використовувати для:
- посадок овочів;
- обробки фруктових дерев;
- захисту декоративних рослин.
Дозвольте вашим рослинам рости повноцінно з допомогою контактно-системного фунгіциду.
Принцип дії контактно-системного фунгіциду
Якщо розглядати контактно-системний фунгіцид, він є найефективнішим варіантом обробки рослин. Він може забезпечити локальний захист і профілактику, так само як і вилікувати рослину від захворювання. Вам не потрібно буде цілодобово стежити за вашою посадкою, адже чудовий моніторинг та оперативні дії контактно-системний фунгіцид проведе за вас.
Основні засади роботи з контактно-системним фунгіцидом:
- обробляти рослину тільки в рукавичках;
- ретельно мити руки та тіло після застосування;
- робити розчин строго за інструкцією.
Сам препарат працює з клітинами грибів. Він створює їм різні перешкоди, пригнічує їх ядро і енергетичний обмін. Загалом, обмежує їх життєдіяльність. Від цього клітини грибів і не виживають.
Щоб захистити ваші посадки від грибкових інфекцій, придбайте контактно-системний фунгіцид у каталозі нашого інтернет-магазину.
- Чи знаєте ви, що до 50% азоту з ґрунту втрачається ще до того, як потрапить у рослину? Це означає, що половину внесених добрив ви буквально викидаєте в повітря або змиває дощем у річку. Але є рішення — інгібітор нітрифікації.
- Сучасне землеробство неможливо уявити без засобів захисту рослин (ЗЗР). Адже навіть за найкращих погодних умов, ідеальній агротехніці та доброму насінні, фермер може втратити до половини врожаю, якщо не захистить посіви від грибкових хвороб та інших патогенів.