Продавець "АГРОХІМОПТ" - замовлення на площу від 2 га. Агрохімія, мікродобрива - оптом та дрібним оптом. розвиває свій бізнес на Prom.ua 10 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
254 відгуків
Замовлення лише на каністру, банку, пакет або мішок

У зв'язку з перебоями в електропостачанні магазин опрацьовує замовлення з запізненням. Просимо вибачення за тимчасові незручності

Агрохімопт! Доставка по Україні! Оплата при отриманні! Гарантія якості.
+380 (68) 288-92-88

Важливість лабораторних досліджень грунту

Важливість лабораторних досліджень грунту

Лабораторні дослідження ґрунту

Послуги з лабораторного аналізу збільшують для фермерів можливість заощаджувати кошти завдяки тому, що аналізи показують, які елементи наявні в грунті. Відповідно, фермер після цього вирішує, які добрива і в яких кількостях йому використовувати, а від яких відмовитися. Також лабораторії неодмінно дадуть рекомендації, які культури варто ростити на досліджуваній області.

Інший аспект їх діяльності - екологічний. Значною мірою деградація ґрунтів визначена значним темпом вирощування сільськогосподарських культур, грубим порушенням технологій. Як результат, з ґрунту втрачається чимало елементів, що робить їх неродючими. А вивчення і рекомендації сучасних лабораторій пособляет сільгоспвиробникам робити правильні рішення, ефективно вживати наявні земельні ресурси, думати наперед.

Практичні інструменти, що надаються лабораторіями агрономам

Важливо володіти потенціалом в управлінні процесом формування врожаю, його якістю, забезпечувати оптимальними поживними елементами рослини протягом вегетації і застосовувати методи ґрунтової та рослинної діагностики. І саме лабораторії мають подібний інструмент, який дозволяє кожному фермеру моделювати врожайність. До нього належать:

  1. Відбір зразків рослин і грунту для діагностичної перевірки і мінерального живлення рослин. Він здійснюється з урахуванням ґрунтових відмінностей і експозиції поля. Відбір зразків рослин проводять в певні етапи вегетації та періоди розвитку рослин.
  2. Агрохімічна перевірка грунту і рослинна діагностика, які дозволяють змінювати технологію використання добрив: дозування, строки, способи внесення і т. п.
  3. Рекомендації по удобренню з базировкой на найбільший біологічний, економічний ККД їх використання і технології вирощування культур.

Частота виконання аналізу ґрунту

Аналіз грунту - це аналіз крові, до якого вдаються, коли є потреба в правильній діагностиці хвороби або підстави існуючої проблеми. Дрібні фермери, як правило, звертаються в крайніх випадках, тому що не хочуть витрачати «зайві» гроші.

Безумовно, краще проводити профілактику проблемних питань, але для цього слід виконувати аналіз ґрунту систематично.

Найкращий період для досліджень ґрунту

Дослідження оптимально здійснювати після збирання врожаю, тобто восени, або на початку посіву, навесні. Великим господарствам радиться поетапно обстежити площі, середнім - здебільшого раз на 2-3 роки.

Проведення відбору зразків

Виїжджають на поля та відбирають зразки ґрунту агрохіміки-ґрунтознавці. Можливо і самостійно відібрати зразки, але в цьому випадку слід ретельно дотримуватися інструкцій.

Потреба агрономічного супроводу

Агрономічний супровід - значна частина діяльності лабораторії. До нього відноситься надання призначень та консультацій, допомога у збиранні технологічно економічних карт. Також супровід охоплює систематичні обстеження полів господарства виїзною комісією агрономів-консультантів при потребі, аналіз технічних можливостей господарства, складання планів польових робіт та механізму захисту та живлення.

Труднощі з аналізом на пестициди

Вивчення на залишковий склад пестицидів – дуже злободенне питання сьогодні. Виробники фруктів, овочів, ягід не рідко не можуть вивезти останню продукцію за кордон через відсутність сертифікації. Для її отримання потрібно перевіряти продукцію на залишковий відсоток пестицидів по 52 речовинам, що впливають, із значною точністю. Жодна лабораторія в Україні не здатна забезпечити або потрібну точність, або перевірку всіх параметрів.

Економічна доцільність лабораторних досліджень

Аналіз грунту дає дозвіл не тільки попереджувати проблеми з їх виснаженням, досягти оптимальної врожайності, але і звести до мінімуму витрати на мікродобрива і традиційні добрива, дорожчають з кожним наступним роком. Адже окремі елементи на наданій площинної території можуть бути надмірними і тільки професійний лабораторний аналіз визначить це правильно.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner